sobota, 17 grudnia 2016

#156 COLLAGE + Q&A ♥


Hejka, zapraszam na q&a, który dla Was przygotowałam :) Dzięki za to, że zadawaliście dużo pytań,wybrałam kilka na które udzieliłam odpowiedzi. Zapraszam 


1. Od ilu lat się malujesz?
Powiem tak, pełny makijaż robię od 4 miesięcy (wrzesień), wcześniej tylko używałam trochę pudru, delikatnej pomadki i czasem malowałam rzęsy. Mam ciemną oprawę oczu (czarne rzęsy i brwi), więc nie zaczynałam zbyt wcześnie.

2. Kiedy pierwsze filmiki?
Mam nadzieje, że jak najszybciej. Na święta dostanę (od mikołaja, haha) lampy, wiec od stycznia zaczynam pełną parą!!!


3. Czy wiążesz swoją przyszłość z blogiem?
Nie wydaje mi się żeby blogowanie było moją pracą (chociaż kto wie??). Mam inne plany dotyczące mojej przyszłości, ale blogowanie bardzo lubię i myślę, że będę to robić jako dodatek w swoim życiu, bo sprawia mi to radość.


4. Gdybyś musiała wybrać 3 potrawy/przysmaki które jadłabyś do końca życia, co by to było?
Lubię rozmawiać o jedzeniu haha ! Jestem naprawdę wszystkożerna i jak słyszę hasło "idziemy coś zjeść?" to jestem pierwsza. Jeśli musiałabym wybrać standardowo byłaby to pizza, spaghetti i nutella. I jeszcze gdyby się od tego nie tyło to byłabym w niebie !!!!!!


5. Jak pielęgnujesz swoje włosy?
Nie robię z nimi nic nadzwyczajnego, myję, nakładam maskę, zawsze suszę, używam odżywkę w spryskiwaczu do końcówek. Bardzo niestety je niszczę, często kręcę, używam prostownicy (chociaż mam proste), śpię w spiętych. Jeśli chcecie to kiedyś dodałam na boga post dotyczący moich włosów, co stosuje itp. tutaj macie link ---> KLIK <--- Od tej notki minął ponad rok, dlatego postaram się wstawić jakiś nowy post, bo troszkę się pozmieniało.


6. Stosujesz jakąś dietę? Ćwiczysz coś?
Muszę się przyznać, że niestety nic nie ćwiczę, jem za troje i przez ten tydzień przytyłam 4kg :( Chce to zmienić, ponieważ zawsze zdrowo się odżywiałam i prowadziłam naprawdę zdrowy styl życia (ćwiczenia + siłownia od czasu do czasu), a przez ostatnie 3 miesiące popłynęłam. Od nowego roku zaczynam, obiecuje publicznie!

7. Cztery słowa opisujące twoją osobę...
Przede wszystkim sarkastyczna, oprócz tego asertywna, zabawowa i spontaniczna. Jeśli mnie znacie osobiście to znacie mój typ żartów, czasem zastanawiam się dlaczego ktoś mnie jeszcze nie pobił haha.


8. Jesteś w związku?
Nie, nie jestem w związku. Tak szczerze to czekam na księcia z bajki nie chcę bawić się w związki nie mające przyszłości, na razie zajmuję się samorealizacją. Miłość sama się znajdzie.


9. Co Cię inspiruje/motywuje?
Inspiracje czerpię z mediów społecznościowych, szczególnie oblegany przeze mnie jest instagram. Lubię przeglądać zdjęcia z różnych zakątków świata, plaże, słońce, woda, ale także o tematyce sportowej są bardzo motywujące.10. Masz jakieś plany dotyczące przyszłości?
Chcę przeżyć swoje życie tak, żebym mogła opowiadać wnukom jakie było cudowne. Planuję zostać architektem, chcę podróżować po świecie i robić to co kocham. Chcę, żeby rodzice byli ze mnie dumni i powiedzieli mi kiedyś "Spisałaś się, dobrze Cię wychowaliśmy".


11. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Bez miłośći, rodziny, śmiechu, marzeń, perspektyw, podróży, zwierząt, telefonu, pizzy, bloga, imprez, szaleństwa i wielu innych. 


12. Ile czasu zajmuje Ci makijaż?
To zależy ile go mam, mogę malować się godzinę, albo 10min. Jeśli chodzi o taki makijaż na codzień to max 15min.
Mam nadzieję, że post Wam się spodobał ♥


BUZIAKI
DO NASTĘPNEGO ♥10 komentarzy: